mjenjač

Za vse tehnične diskusije v zvezi s transporterji.

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
goran64kamper
Prispevkov: 65
Pridružen: 04 Jan 2014 09:00
Moj vozni park vsebuje: VW Multivan 1.6 TD iz 1989 godine

mjenjač

Odgovor Napisal/-a goran64kamper »

Evo danas nam se dogodila mala nezgoda,naime pukla je ručka na mjenjaču iznad onoga fedra kad se skine zaštitna guma,dali neko zna kak to riješili dal je dosta sam zameniti ručku mjenjača ili treba sve komplet,pozdrav svim forumašima,iz Ludbrega (HR),svi koji se zateknu u blizini Varaždina nek se jave za kavu,kuhano vino,bilo kaj.
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: mjenjač

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ove se desi ponavadi kad ide na trdo ručka ljevo desno. Da se to zavariti ali prije toga moraš spodaj tamo kde ti je manšeta sve očistit i namazat, da ti onaj klip ide ljepo simo tamo. Ručko jednostavno skineš dole od zgoraj imaš dva šrafa pa od spodaj jedan da odvojiš štango.
Expert za aircooled T3
goran64kamper
Prispevkov: 65
Pridružen: 04 Jan 2014 09:00
Moj vozni park vsebuje: VW Multivan 1.6 TD iz 1989 godine

Re: mjenjač

Odgovor Napisal/-a goran64kamper »

Anton aus napisal/-a:Ove se desi ponavadi kad ide na trdo ručka ljevo desno. Da se to zavariti ali prije toga moraš spodaj tamo kde ti je manšeta sve očistit i namazat, da ti onaj klip ide ljepo simo tamo. Ručko jednostavno skineš dole od zgoraj imaš dva šrafa pa od spodaj jedan da odvojiš štango.
Čudan je nekakav materijal,nekaj između gusa i aluminija,veli čovek da se to da variti al bu natrag pukl,a kak se mi puno vozimo nebi rada da nam se to dogodi negde drugde,sreča kaj je bilo pa doma,danas naručil cijeli komplet,550 kn
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: mjenjač

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

A kde si to naručio.
Expert za aircooled T3
goran64kamper
Prispevkov: 65
Pridružen: 04 Jan 2014 09:00
Moj vozni park vsebuje: VW Multivan 1.6 TD iz 1989 godine

Re: mjenjač

Odgovor Napisal/-a goran64kamper »

Anton aus napisal/-a:A kde si to naručio.
u Varaždinu auto Ladić,sutra bi trebalo dojti pa bumo zmontirali koji dan,da moremo iti otpelati da se dene povišena streha
Odgovori