Registracija

Obvestila uporabnikom portala

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Sem prejel nekaj vprašanj glede registracije, da ne gre. Trenutno sem se registriral kot Antonproba in registracija deluje ok. Na prvi strani http://www.vwT3klub.com se registrirate po mailu dobite aktivacijo in potem greste zopet na prvo stran, kjer se logirate s podatki, ki ste jih prej naveli in ste potem avtomatsko registrirani tudi na forumu.
Expert za aircooled T3
NoName
Prispevkov: 19
Pridružen: 12 Dec 2010 16:02
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a NoName »

Jaz sem imel tudi nekaj težav s prijavo. Tudi, če se prijavim za stalno, se moram ob vsakem obisku prijavit. V Safariju se mi pa dvojno odpira forum. Se da kaj rešit glede tega?

Slika

LP
Če ne greš, ne veš.
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

ja men se tud dvojno okno odpira, pa ravno tako se moram vsakič posebaj prijaviti...
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Sem se sedaj igral ene 15 minut meni dela ok, morda imate previsoko stopnjo za piškotke narihtano pa da ne potegne jaz imam na medium nastavljeno.
Mi je tudi prišlo vmes dva okna ampak samo kadar sem se odjavil iz foruma in se hotel nazaj prijavit na forum. Jaz sem skoz prijavljen na prvi strani in se ne rabim posebej prijavljat vsak dan. Sem dal pa sedaj stran tisti gumb - forum v zgornjem meniju ker sem opazil če grem preko njega noter, da se mi pojavi dodaten drsnik s strani.
Se pravi najbolj enostavno klikneš na www.vwT3klub.com se na tej strani prijaviš obkljukaj pomni prijavo in potem na forum, kjer si že prijavljen preko prve strani. In naslednjič ko zopet prideš na net pejdi na www.vwT3klub.com iz nje na forum in bi morali biti že prijavljeni.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

a spet nekaj štrajka? spet se mi pojavlja dvojno pojavno okno. kliknem na www.t3klub.com, pol pa nima veze al kliknem najprej prijava al najprej forum, vedno je isto: vsakič posebej se moram prijaviti, pa še v dvojnem pojavnem oknu gledam vse... tko da je funkcionalna površina za branje 20x15 cm...
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Naslednji teden se bo spremenila registracija na forumu, namreč registriralo se bo direkt na forum ne pa na stran in bomo potem videli, če bo kaj boljše kot sedaj. Verjetno se boste morali na novo registrirat, seveda pod istim imenom, da ne bo potem težave s obstoječimi posti.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Forum je urejen, registrirate se z istim imenom kot prej, v kolikor ima kdo probleme pa naj javi.
Expert za aircooled T3
Bias
Prispevkov: 12
Pridružen: 04 Jan 2011 13:40

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Bias »

evo men dela. Morm povedat, da foruma nisem obiskoval redno, ker se praktično nikol nisem mogu prjavt.

Zdej laufa ;)
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Odlično, še parim bom uredil gesla pa bo šlo, kdor se bo pa na novo prijavil kot ti bo pa laufalo takoj.

Lp
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Registracija

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Danes sem odprl rubriko tehnični podatki za vse tako, da laho tudi neregistrirani uporabniki vidijo to rubriko.
Expert za aircooled T3
Odgovori