predstavitev

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

predstavitev

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Lep pozdravw vsem!Tukaj sem nov in imam blazno željo prit v vinico na srečanje,ampak imam en problem in upam da mi ga lahko pomagate rešit,nimam še avta!!Iščem po možnosti caravelle 1,6 td,gledal sem ga v Kamniku in pa Prekmurju,ampak še čakam na kakšno drugo izbiro.Drugače sem iz bližnje okolice Celja,ljubitelj motorjev(motorist),ljubitelj starodobnikov(v lasti opel kadett b "67)in pa seveda oboževalec vsestranskega t3!Ker rad potujem si želim tak avto,ker je res uporaben in nezahteven za vdrževanje,pa še dušo ima!Drugače,se še ukvarjam z ličarijo,poliranjem,varjenjem(mig-tig),oblikovanjem pločevine(kak konc nardit iz pleha če ga ne morš kupit)pa kak unikaten okrasek,...ker pa nisem vešč z računalnikom,bom ,ko se naučim še kako slikco pripel o mojih projektih in željah.Zaenkrat je to vse,VSEM skupaj želim lep začetek sezone,veliko srečnih km,pa pocen bencin al pa nafto,v upanju na mobilnost do srečanja!L.P.
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

O lep pozdrav in dobrodošel tukaj pri nas. Do Vinici pa ti bomo našli kakšen avto, kaj tega si že šel pogledat, je na novo pobarvan.

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=4600157


Je pa še en v tvojem koncu od našega forumaša pod vzdevkom abadon.

Drugače pa kaj boš rabil preko računalnika pomoč ni problema bomo pomagali, ti pa boš kaj piknil z migom pa je. :D :D
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Serbus!Ja sem bil,pa ne bi rad tukaj govoril kako pa kaj,ampak zaenkrat mi ne potegne,bi raje počakal na kaj bolj primernega za mene,ker večino dela lahko opravim sam rabim dobro osnovo,ne moti me pristna rja,da se vidi kje je kaj,ne moti me kakšna buška,če bi bil kakšen pristen z znano zgodovino pa zmatran samo od let,ne pa "špedicije" gradbenega materiala ali česarkoli,sem prezahteven?Jutri grem v LJ navadenga D 4 gang,bom videl kakšna je razlika!
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Ja drugač je pa piknit najbolš z vilco al pa zobotrebcem!Ni problem!
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

dzurdzy napisal/-a:Ja drugač je pa piknit najbolš z vilco al pa zobotrebcem!Ni problem!
Ni problem saj imam jaz tudi od vse zelenjave najrajši prašiča :lol: :lol: :lol:

P.S. Potem kontaktiraj Abadona je glih za tebe ker potrebuje nekaj kleparskih posegov.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Dobrodošlica tudi od nas.
Upam,da ti uspe najti kombi,kakršnega si želiš,je pa res,da caravelco težko najdeš.
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Živ tud teb!Caravelce so trenutno dve ena mi ni več zanimiva, za drugo se še pogajam za ceno.Nasvet!
Se splača vzet caravelo z nič opreme navadni sedeži,brez stranskih šip ki se odpirajo,gola,motor td,dela,gre,kadi,za 1500 e,ali vzamem transporterja,pa tistga nadgradim?

Abadon,T3?

Nisva daleč Polzela-Celje?
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Vse je odvisno,kaj hočeš od T3ja.
Če se boš z njim vozil vsak dan in ga uporabljal namesto osebnega atomobila,potem išči caravelo,če pa imaš v mislih potovanja in camporanje,potem je tudi tovorni dober za predelavo.Se pravi,razmisli kaj hočeš in lažje se boš odločil in mogoče tudi ceneje kupil.Če boš kupil že obnovljen kombi,glej,da bo res kvalitetno obnovljen in ne samo popravljen,ker boš v nasprotnem primeru imel čez leto mnogo več dela in stroškov.Če vzameš zguncanega za majhen denar,pa pripravi mal več kot jurčka za kleparijo,pa še tolk za ličarja in adijo čedna vsotica evrčkov.Kot sem razbral veliko znaš sam...potem je to druga zgodba.Po moje je najboljše najt enega tehnično dobrega s kakšno buško in rjavim flekom za razumno ceno in nato pljunit v roke in poglej ga,še en lep kombi na naših cestah.
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Ja tehnično dobrega,pa s sedeži mora bit,ker bo za vse priložnosti,čez teden v službo,vikend na morje.
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: predstavitev

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

pozdravljen na forumu! Vidim da si vsestranki MacGyver :) take imamo radi! :) do Vinice pa si le omisli kakega t3 da bomo lahko kako rekli :)
Odgovori