Tito čarovnik

Vici, uganke.....

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Tito čarovnik

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Tito, njegova žena Jovanka, Kardelj, desna roka Tita, in njegova žena Pepca so bili povabljeni v Belo hišo h Carterjevim na večerjo. Po aperitivu in klepetu v salonu jih je gostiteljica povabila v jedilnico. Tam pa - zlat pribor, zlati krožniki...
Niti sedli še niso, ko je Kardelj že sunil en zlat krožnik in ga skril pod srajco. Ko je Jovanka to videla, je rekla Titu: Joža, Kardelj je sunil krožnik. Tudi jaz hočem enega!
Tito se je začel izgovarjati: Poslušaj, Jovanka, jaz si pač ne morem privoščiti, da bi na sprejemih kradel zlate krožnike! Navsezadnje sem vendarle največji sin naših narodov in narodnosti ter ustanovitelj gibanja neuvrščenih...
Jovanka pa je vztrajala: Hočem zlati krožnik! Drugače mi bo Pepca s hvalisanjem požrla živce, ko se vrnemo v Jugo!
Tito razmišlja, kaj bi. Treba bo ukrasti frdamani krožnik in pika! Vstane, prosi navzoče za trenutek pozornosti in začne: Cenjeni prijatelji, morda ne veste, da sem bil nekoč, preden sem postal revolucionar in vodja komunistov, čarodej!
Vsi ga presenečeno pogledajo, Tito pa nadaljuje: Prikazal vam bom enega svojih trikov.
Vzame zlat kožnik in ga spravi pod srajco. V jedilnici zavlada tišina, Tito pa si zapne srajco in nadaljuje: Zdaj pa uganite, kje je krožnik.
Vsi pokažejo nanj, Tito pa smeje reče: Ne, krožnik je (čirule čarule)...pri Kardelju!!!!
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Tito čarovnik

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Vedno se je znajdu,da smo se lahko smejal,danes pa samo še s prsti kažemo eden na drugega.
Maršal je še danes dober :lol:
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Tito čarovnik

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
On že ve kaj je dobro.
attachment.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Odgovori